Офіційний дилер YAMAHA в Одесі «-»

Про компанію

Компанія Мото Трейдинг є офіційним дилером Yamaha Motor. Ми надаємо своїм клієнтам повний цикл послуг, пов'язаний з продажем і обслуговуванням мотоциклетної, водної та іншої моторизованої техніки Yamaha.

Робота компанії відповідає вимогам, які пред'являє Yamaha до учасників дилерської мережі в усьому світі. Техніка Ямаха - це не тільки втілення надійності та технічної досконалості, вона викликає у власників безліч яскравих емоцій, об'єднуючи у всесвітню родину однодумців. Співробітники компанії Мото Трейдинг прагнуть, щоб клієнти мотосалону відчували причетність до неї з моменту першого відвідування.

Для проведення технічного обслуговування техніки Ямаха створений фірмовий сервісний центр, в якому на новітньому обладнанні працюють висококваліфіковані фахівці. Для виконання робіт використовуються оригінальні запчастини та мастильні матеріали Yamalube.

Співробітники салону Мото Трейдинг - кваліфіковані фахівці, які знають і люблять свою справу. Вони підберуть модель для новачка і професіонала, нададуть можливість покупки техніки в кредит або на умовах лізингу, допоможуть оформити прозорий і вигідний договір страхування.

У салоні Мото Трейдинг також можна купити мотоекіпіровку і супутні аксесуари.

Колектив мотосалону Мото Трейдинг завжди радий бачити відвідувачів у м Одеса за адресою: вул. Грушевського, 40в. Також всі питання, пов'язані з технікою Yamaha і її обслуговуванням, можна поставити за телефоном +38 (048) 777 46 28.

-
Режим роботи пн-пт: - сб:- - - нд:- - -
Зв'язок +38 (044) 503 03 05

Компанія Мото Трейдинг

Компанія Мото Трейдинг є офіційним дилером Yamaha Motor, дивізіону міжнародної корпорації Yamaha Corporation, що займається розробкою, виробництвом та продажем мотоциклетної, водної та іншої моторизованої техніки. Мото Трейдинг надає своїм клієнтам повний цикл послуг, пов'язаний з продажем та обслуговуванням техніки Yamaha - мотоциклів, скутерів, квадроциклів та мотовсюдиходів, снігоходів, гідроциклів та катерів, човнових моторів Yamaha й генераторів.

Корпорація Yamaha Corporation займає провідні позиції в області створення моторизованої техніки, тому Мото Трейдинг як офіційний дилер, також прагне надавати своїм клієнтам послуги найвищої якості. Робота компанії відповідає вимогам, які висуває Yamaha до учасників дилерської мережі в усьому світі. Техніка Ямаха - це не тільки втілення надійності та технічної досконалості, вона викликає у власників безліч яскравих емоцій, об'єднуючи у всесвітню родину однодумців. Співробітники компанії Мото Трейдинг прагнуть, щоб клієнти мотосалону відчували причетність до неї з моменту першого відвідування, відчуваючи прихильність до техніки Yamaha упродовж багатьох років.

У салоні Мото Трейдинг можна купити або замовити будь-яку модель мотоцикла, скутера, квадроцикла чи мотовсюдихода, снігохода, гідроцикли або катера, з модельного ряду, офіційно представленого в Україні. Детальніше про це можна дізнатися на сайті компанії. Також Мото Трейдинг надає можливість провести тест-драйв обраної техніки.

Для проведення технічного обслуговування техніки Ямаха, її гарантійного обслуговування та ремонтних робіт створено фірмовий сервісний центр Yamaha, в якому на новітньому обладнанні працюють висококваліфіковані фахівці. Для виконання робіт використовуються оригінальні запчастини та мастильні матеріали Yamalube, рекомендовані виробником. Сервісний центр сертифікований представниками Yamaha Motor.

Компанія Мото Трейдинг здійснює передпродажну підготовку мотоциклів Yamaha з пробігом, при продажу такої моделі на неї надається гарантія.

Співробітники салону Мото Трейдинг - кваліфіковані фахівці, які знають та люблять свою справу. Вони підберуть модель для новачка й професіонала, нададуть можливість придбання техніки в кредит або на умовах лізингу, допоможуть оформити прозорий та вигідний договір страхування.

У салоні Мото Трейдинг також можна купити мотоекіпірування й супутні аксесуари.

Колектив мотосалону Мото Трейдинг завжди радий бачити відвідувачів у м. Одеса за адресою: вул. Грушевського, 40в. Також всі питання, пов'язані з технікою Yamaha та її обслуговуванням, можна поставити за телефоном +38 (048) 777 46 28.

Читати повністю