Офіційний дилер YAMAHA в Одесі «-»

Зимове зберігання мотоциклів та скутерів

Ціна послуги 1200 грн в місяць

* мінімальній срок зберігання 3 місяці

-10% на комплектуючі та витратні матеріали, встановлені в період зимового зберігання

Сезонне зберігання мотоциклів - це повний комплекс послуг з приймання, підготовки та сервісу:

мийка мотоцикла, чистка та змащування ланцюга
візуальна діагностика мотоцикла
заливка в паливну систему стабілізатора палива
підготовка АКБ до зберігання(повна зарядка)
регулювання тиску в шинах до рекомендованого для зберігання рівня

Переваги зимового зберігання мототехніки в Мото Трейдінг

  • Тепле приміщення.Цілодобове підтримання температури не нижче ніж +10 градусів, що необхідно для безпечного зберігання транспортного засобу.
  • Охорона та відеоспостереження.Всередині та зовні приміщення ведеться відеоспостереження, а проїзд вночі на територію закривається автоматичними воротами.
  • Підготовка до нового сезону та послуги сервісу.Щоб уникнути затримок зі стартом у новому сезоні, ми пропонуємо повну діагностику та ремонт, за необхідністю.
  • Двосторонній договір.Послуга зберігання мотоцикла на зиму підтверджується документально, тому ви можете бути впевнені у прозорості угоди та безпеці свого транспорту.
  • Знижка 10% на комплектуючі та витратні матеріали, встановлені в період зимового зберігання.

Важлива інформація

При прийнятті техніки на зберігання без комлексу робіт при прийнятті на зберігання, Мото Трейдінг не несе відповідальність за технічний стан мотоцикла.
Мото Трейдінг на свій розсуд має право відмовити в прийнятті на зберігання в разі нестачі місць або з метою дотримання всіх технічних норм при зберіганні

Особливості сезонного зберігання мотоцикла

Пережити морози Ваш залізний друг повинен у просторому приміщенні, що опалюється, за температури не нижче ніж +10 градусів, після попередньої підготовки та візуальної діагностики фахівцями.

Склад для мотозберігання Мото Трейдінг знаходиться всередині основного приміщення сервісу на закритій території під відеоспостереженням. Ми оформляємо акт приймання передачі техніки та двосторонній договір відповідального зберігання, тому гарантуємо повну юридичну відповідальність за надані послуги.

Щоб оформити угоду, візьміть із собою тех. паспорт на мототехніку. Ми також надаємо додаткові послуги з підготовки до зберігання, що сплачуються окремо.

Консервація паливної системи

Якщо Ваш мотоцикл оснащений пластиковим баком, зливати бензин взимку не обов'язково, оскільки він не схильний до корозії. Металевий бак обов'язково слід наповнити бензином та додати стабілізатор пального.

Заміна моторного масла перед зимою

Перед зберіганням моторне масло необхідно замінити на нове, такого ж типу та в'язкості. Протягом сезону не всі мотоциклісти проїжджають 10000 км, після яких за регламентом слід замінити масло.

Використовувати масло до рекомендованого пробігу після зими категорично не рекомендують, оскільки воно втрачає більшість своїх властивостей і може призвести до корозії внутрішніх поверхонь.

Консервація двигуна

За умов тривалого зберігання у приміщенні, що не опалюється, захистити циліндри двигуна від корозії допоможе «внутрішній консервант двигуна» - масляний засіб з різними присадками. Необхідно викрутити свічки та розпорошити рідину в циліндрі. Розпорошуючи засіб, він проникає в усі зазори та внутрішні місця, утворюючи захисну плівку.

Догляд за шинами

При тривалому зберіганні (більше ніж 6 місяців) фахівці рекомендують вивісити шини, встановивши мотоцикл на центральну підніжку (або використовувати підкат) та підкат під переднє колесо. Попередньо гуму та гумові шланги потрібно обробити силіконовим спреєм, щоб вона не потріскалася та не розсохлася.

Перевірка охолоджуючої рідини

При зберіганні у приміщенні, що не опалюється, «консервуючи» мотоцикл, потрібно перевірити охолоджуючу рідину та за необхідністю замінити її. Для цього фахівець за допомогою ареометра визначає фактичну температуру замерзання охолоджувальної рідини. Залежно від отриманого значення та показника найнижчої температури в Вашому регіоні взимку, слід замінити або залишити охолоджуючу рідину.

Особливості зимового зберігання скутера

Мото Трейдінг також пропонує послугу зимове зберігання скутера. Оскільки цей транспорт не призначений для їзди в холодну пору року, особливо в наших кліматичних умовах, важливо заздалегідь подбати про його збереження.

Щоб скутер справно служив Вам у новому сезоні, ми дотримуємося всіх рекомендації щодо його попередньої підготовки та правильного зберігання взимку:

мийка;
перевірка тиску в шинах;
консервація паливної системи (необхідно повністю заповнити її бензином);
заміна масла й інші послуги.

Детальну інформацію щодо процесу й особливостей зимового зберігання мототехніки в Мото Трейдінг Ви можете отримати у наших фахівців за номером телефону:

+38 (044) 503 03 05

або приходьте до нас за адресою:

.

Бажаєте замовити послугу? Заповніть форму для зв'язку з фахівцем