Офіційний дилер YAMAHA в Одесі «-»

Гарантійні зобов'язання

Продукція Yamaha є зразком якості та надійності завдяки тому, що її створюють висококваліфіковані японські інженери та конструктори. Вона випускається в країні, чиї стандарти якості виробництва стали еталонами для всього світу. «Зроблено в Японії» = «Вище якості не буває».

Бажаєте записатися на обслуговування? Перейшовши за посиланням, заповніть форму для заявки на обслуговування Записатися
Дзвоніть за номером телефону: +38 (044) 503 03 05

Купуючи техніку Yamaha, Ви можете бути впевнені, що вона відповідає найвищим стандартам. Ми впевнені в цьому на 100% і підтверджуємо це гарантією на 3 роки на весь модельний ряд мотоциклів і скутерів, і 2-х річною гарантією на інші типи техніки.

При гарантійному ремонті ми повністю виправляємо несправність безкоштовно для користувача.

Купуючи техніку Yamaha у офіційного дилера, ви отримуєте сервісну книжку, яка одночасно є посібником з гарантії. У ній ставляться відмітки про виконання передпродажної підготовки, планових технічних обслуговувань і сезонних робіт, передбачених виробником. Уважно ознайомтеся з її змістом при купівлі техніки. Всі роботи з технікою протягом гарантійного періоду експлуатації повинні проводитися на авторизованих сервісних центрах. Список авторизованих сервісних центрів прикріплений до сервісній книжці і завжди присутній на нашому офіційному сайті.

Гарантійний термін

Техніка Вид експлуатації Гарантійний термін
Мотоцикли та скутери
Дорожные модели Особисте використання 3 роки
Професійна діяльність 6 місяців
Спортивні моделі Гарантія не поширюється
Квадроцикли і мотовсюдиходи
Утилітарні моделі Особисте використання 2 роки
Професійна діяльність 6 місяців
Спортивні моделі Гарантія не поширюється
Снігоходи Особисте використання 2 роки
Професійна діяльність 6 місяців
Підвісні човнові двигуни Особисте використання 2 роки
Професійна діяльність 6 місяців
Електричні підвісні човнові двигуни 1 рік
Гідроцикли Особисте використання 2 роки
Професійна діяльність 3 місяців
Генератори 1 рік

Моделі YFM90R, YFZ450R, YFM700R, PW50, TTR-110E, TTR-50E, YZF-R6R Race, WR250F, WR450F, YZ125, YZ125LC, YZ250F, YZ450F, YZ250, YZ250LC, YZ65, YZ85LW відносяться до класу спортивних, тому гарантійний період на них становить 3 (три) місяці з дати продажу. Гарантійні зобов’язання покривають виключно вартість запасних частин за винятком вказаних в сервісній книжці як такі, що не покриваються гарантією.